درباره ما


 ○ شرکت نساجی و بازرگانی نگین الماس فعالیت خود را در زمینه تولید فرش ماشینی از سال 1383 در شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل با تولید فرش 440 شانه آغاز نمود.

این شرکت با بهره گیری از کادری مجرب و متعهد و تلفیق طرح و رنگ فرش دستباف کاشان با تکنولوژی جدید، سعی در تولید بهتر و با کیفیت تر محصولات خود دارد. در همین راستا در سال 1391 موفق به دریافت نشـان استاندارد کیفیت ملی ایران گردید.

همچنین این شرکت از سال1397 کلیه محصولات خود را با برند هزاردستان به بازار عرضه نموده و در حال حاضر به تولیــد و عرضـه انـــواع فــرش ماشینـی 1200 شانه -  1000شانه - 700شانـه - 500 شانـه در بازارهای داخلی و خارجی مشغول می باشد.

 

 

مأموریت ها

  ماموریت فرش هزاردستان، تولید فرش ماشینی با بالاترین کیفیت و عرضه ی محصول در بازارهای داخلی و خارجی است.

 

مدیریت و تولید

تولید طیف وسیعی از محصولات مطابق با هر گونه سلیقه و دستیابی به گستره ی جغرافیایی وسیعی از بازارهای داخل و خارج، هدف کلان این مجموعه است که با تمرکز بر استفاده بهینه از نیروی انسانی، تکنولوژی و بکارگیری روش های نوین مدیریتی تحقق خواهد یافت.

 

رضایت مشتری

تولید محصول با کیفیت هدفی است که فرش هزاردستان به آن  نائل آمده و همواره  به دنبال حفظ، بهبود و ارتقاء این مهم  بوده است. اعتقاد ما بر این است که مشتریان، کیفیت، هنر و زیبایی را درک می کنند و ما به عنوان تولید کننده وظیفه داریم بهترین ها را به مخاطبان خود عرضه کنیم. بی شک رضایت فروشندگان، مشتریان و خریداران هدف اصلی فرش هزاردستان  است.

 
در پایان امیدواریـم با پشتیبـانی و حمایت شما مصرف کنندگان عزیز، بیش از پیش بتــوانیم در خدمت شمــا سـروران باشیم.
منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.